Planet Zen
Váš strážce rovnováhy

Sawadee Krap.

Vítáme vás. Ať pro sebe či vaše nejbližší zvolíte jakoukoliv proceduru v kombinaci s esencemi našich zemí, zázračný výsledek se dostavuje rychle. Využijte ho tedy pro každodenní úlevu. Pravidelné návštěvy vás poté přesunou do vyšší dimenze pozitivních změn. Ano, to se dostavuje balanc, nebo chcete-li rovnováha, a na nás je její následné strážení. Zdraví vašeho těla a mysli udržíte na vrcholu rovnováhou.

Zapomenout na čas nikdy nebylo snazší...

Přivítejte jaro společně a užijte si
90min. masáž za cenu 60min.

V měsíci březnu a dubnu jsme pro Vás připravili něco speciálního. Přijďte ve dvou a my Vás necháme zapomenout na čas. Organismus je v těchto dnech vystaven nadměrné jarní zátěži a společně s přílivem energie ze slunečního záření se dostavují pocity únavy a zvýšená potřeba spánku. Nabízíme Vám příležitost, jak naplno prožít společné chvíle relaxace a vydat se na cestu znovunalezení ztracené rovnováhy. Zvolte si svoji oblíbenou proceduru a nechte se se svým blízkým rozmazlovat celých 90 minut.

Promo ke stažení

PLANET ZEN, VÁŠ STRÁŽCE ROVNOVÁHY

Tato nabídka je platná v měsíci březnu a dubnu 2014 ve studiu Planet Zen v hotelu Maximilian a Icon a lze ji uplatnit pouze na dvě masáže realizované ve stejném čase. Nabídku nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi či vouchery, dárkovými certifikáty nebo výhodami v rámci členství v Harmony Clubu.

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÍZNIVCI ROVNOVÁHY,
PŘIJMĚTE PROSÍM NAŠE SRDEČNÉ POZVÁNÍ NA

ZEN SNÍDAŇOVÝ RITUÁL

a vyzkoušejte unikátní kombinaci dopoledních činností vedoucích k harmonickému nastartování Vašeho dne. Právě nyní je pro Vás připraven mimořádný zážitek pro celodenní navození rovnováhy těla i mysli pod vedením zkušeného mistra ajurvédy.

Program zahrnuje snídani od 9.00 hod v hotelu Maximilian, kde je připraveno ZEN MENU odpovídající Vaší energetické typologii. Následuje 30 min. individuální meditace a 30 min. jógy – jen Vy a indický mistr. Cena 850 CZK. Vhodné je následně absolvovat některou z ajurvédických procedur.

Promo ke stažení

Těšíme se na Vás

PLANET ZEN, VÁŠ STRÁŽCE ROVNOVÁHY

Vážená paní,
dovolujeme si Vás oslovit s mimořádnou limitovanou nabídkou. V nové edici zaměřené na krásu a relaxaci Vám přinášíme
zcela unikátní omlazující terapii Věnujte si 30 min. času a nechte působit

OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVOU MASKU V KOMBINACI
S RELAXAČNÍ MASÁŽÍ HLAVY A OBLIČEJE.

Strážci rovnováhy pro Vás připravili ideální poměr indického prášku ze stromu “sandalwood” a vody z indické růže tak, abyste ještě intenzivněji pocítila účinky detoxikační indické masky.

RED SANDAL WOOD – prášek ze stromu Sandalwood využívaný v medicíně a aromaterapii. Své místo má zejména při léčbě kožních onemocnění, vyrážek, akné. Pro své blahodárné účinky je zastoupen i v oblasti péče o pleť. Projasňuje a napomáhá k redukci vrásek, působí detoxikačně.Doporučuje se jeho pravidelné používání, změna bude ale zřejmá už po první aplikaci.

Promo ke stažení

PLANET ZEN, VÁŠ STRÁŽCE ROVNOVÁHY

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob.

Homeopatie v Planet Zen!

Zajímá Vás, jak může homeopatie pomoci právě Vám? Zavolejte a domluvte si individuální konzultaci!

Velmi si vážíme Vaší přízně, a proto bychom Vám rádi nabídli ještě více pro pocit celkové rovnováhy a znovunabytí energie. Přicházíme s novinkou v podobě homeopatických služeb, které u nás nyní můžete využít. Dovolte nám seznámit Vás s celostní formou medicíny, založené na využívání naředěných přírodních látek. Léčba je založená na vysoce individuálním přístupu – to znamená, že homeopat hledá lék pro konkrétního člověka a ne jen na diagnózu nebo danou nemoc. Při výběru léku je důležitý každý aspekt člověka – fyzický problém, ale i jeho emocionální a mentální rovina.

Vynikající erudovaná homeopatka Jana Štumpová Konicarová je připravena zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Více informací zde

PLANET ZEN, VÁŠ STRÁŽCE ROVNOVÁHY

cs | en