Obrázek kontaktu

Siva

Usměvavý Siva pochází z masérské rodiny, která po několik let provozuje svoji praxi a léčí celou vesnici v oblasti Keraly. Jeho maminka ho již od dětství zasvědcovala do tajů ajurvédy a tak nyní Siva těchto znalostí plně využívá při svých masážích. Není nad jeho úžasnou masáž hlavy, přijďte k nám Siva Special vyzkoušet i Vy.

Obrázek kontaktu

On

Jedinečná On pochází ze severní oblasti Thajska, města, které si vysloužilo přezdívku „krásné město“ Phichit. Svou pokoru vkládá do každé masáže a i proto se zažitek z masáže u ní stává navykovým. Nedáme dopustit na její provedení Back Special, to je ta správná volba, když potřebujete napravit a zbavit tělo bolesti.

Obrázek kontaktu

Nok

Každý den pozitivně naladěná Nok pochází také jako Peng z města Udon Thani. Nok vyzařuje pozitivní energii nejen při svých masážích, ale dodává ji do celého týmu. Skvěle rozumí problémům nastávajících maminek, její pre-mamma masáže dodají maminkám úlevy od bolesti zad, nateklých nohou a celkově je vždy velmi pozitivně naladí.

Obrázek kontaktu

Dum

Srdečná Dum, pochází z pulsujícího Bangkoku. Po vystudování masáží se rozhodla si sama otevřít ve své domovině svůj kosmetický salon, kde se osobně starala o pleť a vlasy svých zákazníků. Její akupresurní masáž obličeje je díky tomu u ní naprosto jedinečná, vyzkoušejte např. Facelebration.